Software » Webhosting

Bezpečný a levný webhosting

Publikováno: 19. 5. 2015

Hledáte-li kvalitní webhosting za rozumnou cenu a dobrým bezpečnostním nastavením, je webhosting Onebit pro vás tou pravou volbou. Rychlá technická podpora, nejlepší dostupnost v Čechách, zajímavé cenové tarify s možností individuálního nastavení. Ze své zkušenosti bych dokonce řekl, že co se týká poměru ceny a výkonu, patří webhosting Onebit mezi nejlepší u nás. Dle zvolené varianty může klient provozovat i multihosting, což znamená více domén na jednom hostingu.

... více »

Diskuse k článku (3)


Vytvářet si zálohy databáze MySQL se vyplatí

Publikováno: 25. 3. 2013

Chod internetového projektu ve většině případů závisí na připojené databázi. Ta se však může občas poškodit. Obyčejně postačí zažádat technickou podporu o obnovení. Ne vždy však musí být tato služba v ceně a může být zpoplatněna. Pro jistotu je vhodné provádět pravidelné zálohy, a to dle frekvence přidávání dat do databáze.

Diskuse k článku (0)


Důvody proč si koupit placený webhosting

Publikováno: 17. 5. 2012

Vytvořit si stránky pro jakýkoliv účel si lze pomocí nejrůznějších nástrojů. Můžete si je vytvořit sami či využít redakční systém. Kam ale s nimi. Někdo je umístí na webhosting zdarma v domnění, že nebude nic platit, ale má to svá úskalí, na které by měl tvůrce ambiciózního projektu myslet, ať už prezentuje firmu či internetovou službu.

Diskuse k článku (0)


Webhostig zdarma PHP5.cz

Publikováno: 7. 11. 2011

Projekt hostingu zdarma PHP5.cz je primárně určen všem, kteří si chtějí vyzkoušet nejnovější verzi PHP a databázi MySQL v provozu. Není určen pro velké projekty, což také odpovídá uzpůsobení prostoru, jenž je v rámci hostingové služby zdarma poskytován. FTP prostor nabízí k dispozici 30 MB a pro využití databáze 20 MB. Zdarma pochopitelně dostanete doménu třetího řádu.

Diskuse k článku (0)


Webhosting SWEB.cz

Publikováno: 30. 5. 2011

Hledáte-li prostor pro internetové stránky a nechcete využít placený webhosting, patrně se porozhlédněte po společnostech nabízejících hosting zdarma. Ono to však zas tak zdarma není, jelikož ve většině případů budete muset umístit na svoji prezentaci reklamu poskytovatele. Protože je však jedním z hlavních požadavků na dobře fungující stránky dostupnost webhostingu, je dobré si vybírat i z nabídky služeb zdarma... více »

Diskuse k článku (0)


Rubriky

» Bezpečnost

» Grafika a foto

» Kancelář

» Komunikace

» Práce se soubory


Další stránky

» Finance

» SKNeT - tvorba internetových stránek

Copyright © 2007 - 2024 Software - Podmínky užívání - Kontakt