Software » Komunikace

Zvuk s Creative Fatal1ty Gaming Headset

Publikováno: 30. 12. 2011

Hudba, hry či filmy jsou fenoménem poslední doby. Zpěváci, herci či vývojáři her vydělávají astronomické částky, tedy alespoň někteří, ale nás konzumenty tohoto žánru zábavy spíše zajímá, jak si vychutnat zvuk do detailu. Každý, kdo si někdy pouští hudbu, hraje hry či sleduje filmy, ví, že ze sluchátek znějí tak nějak lépe. Abychom však získali požitek ze zvuku, měli bychom si zvolit nějaká sluchátka, která tyto možnosti nabízí.

Diskuse k článku (0)


Skype

Publikováno: 26. 12. 2008

Skype je komunikační software, pomocí kterého lze telefonovat nebo zasílat zprávy, a to zdarma mezi uživateli Skype. Podmínkou je, že účastníci hovoru musí mít nainstalovaný tento program. Co k tomu vše potřebujete? Připojení k internetu, mikrofon a sluchátka nebo reproduktory. Instalace programu probíhá velice jednoduše a díky přítomnosti češtiny by neměla dělat nikomu problémy.více »

Diskuse k článku (0)


ICQ

Publikováno: 26. 4. 2008

Komunikační program ICQ prošel velkými změnami, a tak můžete nyní kromě komunikace psaným slovem použít i komunikaci pomocí sms nebo telefonního hovoru. Sms můžete posílat do sítí všech českých operátorů. více »

Diskuse k článku (0)


Přehled poskytovatelů e-mailu zdarma

Publikováno: 26. 4. 2008

E-mailová komunikace je dnes už pro hodně lidí stejně nepostradatelná, jako komunikace pomocí mobilního telefonu. V článku najdete přehled všech nejznámějších poskytovatelů e-mailových služeb zdarma... více »

Diskuse k článku (0)


Thunderbird

Publikováno: 2. 3. 2008

E-mailový klient

Thunderbird je poštovní klient od Mozilly. Od verze 2 je Thunderbird bezpečnější, a také aktivně chrání proti podvodné poště. Thunderbird si můžete rozšířit některým z mnoha doplňků. Samozřejmostí je možnost vytvořit si více účtů a na každý z těchto účtů si nechat posílat poštu odděleně... více »

Diskuse k článku (0)


Teamspeak - instalace a konfigurace

Publikováno: 20. 1. 2008

Teamspeak je komunikační program, přes který je možné se dorozumívat pomocí mikrofonu. Zde si popíšeme jednoduchou instalaci a konfiguraci...více »

Diskuse k článku (0)


Rubriky

» Bezpečnost

» Grafika a foto

» Kancelář

» Komunikace

» Práce se soubory


Další stránky

» Finance

» SKNeT - tvorba internetových stránek

Copyright © 2007 - 2024 Software - Podmínky užívání - Kontakt