Software » Internet

Safari

Publikováno: 8. 5. 2008

Internetový prohlížeč safari, původně obsažený pouze v operačním systému MAC, je nyní dostupný také pro uživatele Windows. Můžete si v něm ukládat své záložky, blokovat PopUp okna. Obsahuje i slovník na opravu pravopisu, ale zatím jen anglického. Na českou verzi si budeme muset ještě počkat. více »

Diskuse k článku (0)


Opera - prohlížeč stránek

Publikováno: 15. 3. 2008

Opera je moderní prohlížeč internetových stránek s mnoha funkcemi. Jestliže už máte nainstalovanou nějakou starší verzi prohlížeče a budete instalovat verzi novou, opera vám nabídne možnost oddělené instalace starší a nové verze. Součástí Opery je také klient pro stahování souborů BitTorrent. Další výhodou opery je, že správce stahování může přerušit přenos dat a potom opět pokračovat ve stahování souboru. více »

Diskuse k článku (0)


Firefox - internetový prohlížeč

Publikováno: 7. 2. 2008

Webový prohlížeč

Mozilla Firefox je bezpečný prohlížeč internetových stránek s množstvím zásuvných modulů a rozšíření. V Linuxu je Firefox nastaven jako výchozí prohlížeč, ale ve Windows si ho musíte doinstalovat. Samozřejmostí jsou pravidelné automatické aktualizace. Výhodou je i jednoduché ovládání funkcí Firefoxu přímo z vrchní nástrojové lišty... více »

Diskuse k článku (1)


Filezilla

Publikováno: 6. 2. 2008

FTP klient zdarma

Program pro přenos dat pomocí FTP (File Transport Protocol). Software má velice jednoduchou instalaci i ovládání. Filezilla umožňuje také měnit práva souborů. Je však potřeba dát pozor na to, abyste si neodebrali všechna práva. Potom už totiž nebudete moci tyto práva měnit... více »

Diskuse k článku (0)


1 2

Rubriky

» Bezpečnost

» Grafika a foto

» Kancelář

» Komunikace

» Práce se soubory


Další stránky

» Finance

» SKNeT - tvorba internetových stránek

Copyright © 2007 - 2021 Software - Podmínky užívání - Kontakt