Software » Práce se soubory » Vypalovací program Cyberlink Power2Go

Vypalovací program Cyberlink Power2Go

Publikováno: 31. 7. 2013

Vypálit si soubory lze mnoha programy. Jedním z nich je Cyberlink Power2Go, který mají někteří uživatelé předinstalován společně s Windows. Jeho největší slabinou je chybějící čeština, a z toho důvodu se mu uživatelé vyhýbají. Sice existuje čeština, kterou lze dohledat na internetu, ale ta nemusí být kompatibilní s vaší verzí programu. Naštěstí není obtížné tento software pochopit a tak si v něm může vypálit program každý.

Pro používání tohoto vypalovacího programu postačí i slabá znalost angličtiny a ovládání je intuitivní. Při vložení CD či DVD se objeví informace, zdali chceme vypálit soubory na medium pomocí Cyberlink. Pokud se Power2Go sám nespustil, musíme jej rozběhnout poklepáním na zástupce na ploše. Jestliže zástupce na ploše chybí, lze jej odeslat na plochu vyhledáním adresáře programu "C:\Program Files (x86)\CyberLink\Power2Go\Power2Go.exe". Pravým tlačítkem zvolíme odeslat – plocha (vytvořit zástupce).

Po spuštění zvolíme možnost CD či DVD a objeví se obrazovka, kde nalistujeme soubory, které chceme vypálit a přetáhneme je myší z vrchního okna do spodního. Poté již stačí spustit operaci tlačítkem burn v pravém spodním rohu. Zde si lze navolit rychlost a možnost kontroly vypálených dat.

Co se týká licence, tak uživatelé, kteří si koupí originální Windows, mohou získat tento program v balíku software společně s Windows a užívat ho jako Windows User. Jinak se jedná o placený software, který lze využít zdarma v trial verzi. Domovská stránka:Cyberlinku, kde lze nalézt informace o programu v sekci Products.

Diskuse k článku (0)


Související obsah

» Záloha a obnova dat na Windows XP

» Vypalování ve Windows 7

» Vytvářet si zálohy databáze MySQL se vyplatí

Rubriky

» Bezpečnost

» Grafika a foto

» Kancelář

» Komunikace

» Práce se soubory


Další stránky

» Finance

» SKNeT - tvorba internetových stránek

Copyright © 2007 - 2021 Software - Podmínky užívání - Kontakt