Software » Kancelářský software » Profact free

Profact free

Publikováno: 16. 9. 2008

ProFact Free je kancelářský software, kterým lze vytvářet a vést faktury, dodací listy a sklad. Verze free je zdarma, ale neobsahuje některé funkce plné verze programu ProFact. Ve vrchní liště jsou položky fakturace, sklad, firmy, organizér a nastavení.

První položka, fakturace, obsahuje tyto funkce. Pohyb v jednotlivých fakturách,lze si zobrazit celý rejstřík uložených faktur. Dále jsou zde položky, jako datum splatnosti, symboly pro platbu, výběr formy úhrady. Odběratele a příjemce je možné si nastavit v položce firmy, a poté stačí pouze zvolit vámi zvolenou firmu z rejstříku. Tvorba faktury v tomto programu vám nezabere mnoho času právě díky nastavením předvoleb pro vyplnění jednotlivých polí. Fakturu je možné editovat, uložit i smazat.

Do skladu pak můžete vložit zboží, a budete tak mít přehled o stavu produktů na skladě, jejich ceně s DPH i bez daně. Položky zboží můžete rychle vložit na fakturu.

V položce firmy si vytvoříte rejstřík zákazníků s jejich údaji, které jsou rychle k dispozici. Pokud si poznamenáte e-maily a stránky zákazníků, můžete přímo z programu přejít do e-mailového klienta, nebo navštívit webovou stránku vámi zvoleného zákazníka.

V nastavení si přednastavíte svůj profil, tj. jméno, bydliště, IČ, DIČ, číslo účtu, zaškrtnutí volby plátce nebo neplátce DPH atd. Nastavit je možné i měnu, ve které se budou tvořit faktury. Ve volné verzi je k dispozici kromě české koruny i slovenská koruna, euro, a americký dolar. Program je opravdu povedený, lehce se ovládá, a to i ve volně šiřitelné verzi free.

Informace o programu

Čeština - ano, program je v češtině.
Licence - verze free je zdarma
Operační systém - Windows
Domovská stránka - www.exmind.cz

Diskuse k článku (0)


Rubriky

» Bezpečnost

» Grafika a foto

» Kancelář

» Komunikace

» Práce se soubory


Další stránky

» Finance

» SKNeT - tvorba internetových stránek

Copyright © 2007 - 2021 Software - Podmínky užívání - Kontakt