Software » Komunikace na internetu » Přehled poskytovatelů e-mailu zdarma

Přehled poskytovatelů e-mailu zdarma

Publikováno: 26. 4. 2008

E-mailová komunikace je dnes už pro hodně lidí stejně nepostradatelná, jako komunikace pomocí mobilního telefonu. V článku najdete přehled všech nejznámějších poskytovatelů e-mailových služeb zdarma.

Seznam

Asi nejznámější a nejpoužívanější poskytovatel e-mailu zdarma je v Čechách portál Seznam.cz. Po registraci máte k dispozici 10 MB prostoru pro své e-maily. Po zaslaní sms si můžete okamžitě zvýšit kapacitu své schránky na 2 GB.

Centrum a Atlas

Dále budu pokračovat dvojicí poskytovatelů a to Atlas.cz a Centrum.cz, a to proto, že portál Centrum koupil Atlas, avšak e-mail si můžete stále vytvořit jak na Atlasu tak na portálu Centrum.cz. Služby jsou od sebe stále odlišné a tak zatímco na Atlasu získáte okamžitě 15 MB schránku a po aktivaci až 1 GB místa ve schránce, Centrum nabízí 20 MB a po aktivaci přes SMS až 2 GB místa ve schránce.

Yahoo

E-mail od světoznámého portálu Yahoo má, na rozdíl od ostatních poskytovatelů, neomezenou velikost. Samozřejmostí je zasílaní příloh v e-mailech. Nevýhodou může být pro mnoho uživatelů rozhraní napsané pouze v angličtině, nicméně klasické rozložení schránky by nemělo dělat problémy nikomu, a těch pár anglických výrazů je možno si rychle přeložit, např. slovníkem na seznamu.

Google

Další z hlavních hráčů v poskytování e-mailu zdarma je světový vyhledávač Google. Po registraci budete mít k dispozici místo pro vaše e-maily, které neustále narůstá, naposled to bylo přes 7 GB místa. Google stále zlepšuje své služby a tak lze využívat mnoho funkcí a to i v češtině. Nastavit si můžete obecné funkce, jako třeba počet zobrazených zpráv na stránce, filtry, účty nebo pozadí, kde máte na výběr z mnoha motivů vzhledu.

MSN

Na portálu MSN naleznete e-mail zdarma pod službou Windows Live Hotmail. Ve schránce je až 5 GB místa pro vaše e-maily. Výhodou je kompletní překlad do čestiny.

Diskuse k článku (0)


Rubriky

» Bezpečnost

» Grafika a foto

» Kancelář

» Komunikace

» Práce se soubory


Další stránky

» Finance

» SKNeT - tvorba internetových stránek

Copyright © 2007 - 2021 Software - Podmínky užívání - Kontakt