Software » Webhosting » Bezpečný a levný webhosting

Bezpečný a levný webhosting

Publikováno: 19. 5. 2015

Hledáte-li kvalitní webhosting za rozumnou cenu a dobrým bezpečnostním nastavením, je webhosting Onebit pro vás tou pravou volbou. Rychlá technická podpora, nejlepší dostupnost v Čechách, zajímavé cenové tarify s možností individuálního nastavení. Ze své zkušenosti bych dokonce řekl, že co se týká poměru ceny a výkonu, patří webhosting Onebit mezi nejlepší u nás. Dle zvolené varianty může klient provozovat i multihosting, což znamená více domén na jednom hostingu.

Nastavení serveru - lze si zvolit umístění webové prezentace na server s verzí PHP 5.4, 5.5 a 5.6. Klienti si mohou povolit mod_rewrite a souboru .htaccess. Vytvoření subdomény okamžitě a neomezeně, což znamená, že nemusíte nikoho žádat ( u některých webhostingů musíte žádat o zřízení subdomény). Vytvoření vlastních chybových stránek je samozřejmostí.

Bezpečný webhosting

Onebit nabízí přístup ke svým službám pomocí zabezpečených protokolů, což také nebývá běžné u všech hostingů. Všechny služby jsou dostupné i pod standardními nezabezpečenými protokoly.

Další služby

Nechybí statistiky AWStats, CRON a ani zabezpečení FTP prostoru pomocí nadefinování přístupu pouze z vaší IP adresy, správa mysql databází pomocí aplikace phpmyadmin, informace o obsazení webového prostoru, přístup k logu a další funkce přístupné přes jednoduchou a uživatelsky přístupnou administraci. Samozřejmostí je zálohování stránek a délka uchování záloh je závislá na zvoleném tarifu. Obnovení ze zálohy je zdarma.

E-mail

Ke každému tarifu je nabízeno také zřízení e-mailových služeb, počet mailboxů je neomezený a je limitován pouze diskovým místem u jednotlivých tarifů. Samozřejmostí je nasazení antispamu, a služby POP3, SMTP, IMAP.

Dostupnost webhostingu Onebit

Webhosting Onebit garantuje dostupnost 99,8%, avšak nezávislá měření jsou ve skutečnosti mnohem lepší a ze zavedených webhostingů je Onebit vždy mezi prvními.

Tarify

WEB-START
Cena měsíc / rok - 23,- / 276,- (bez DPH)
Prostor celkem 1 GB
Webová prezentace FTP 700 MB
Databáze MySQL 100 MB
PHP 5
Traffic neomezený

WEB-HOME
Cena měsíc / rok - 55,- / 660,- (bez DPH)
Prostor celkem 5 GB
Webová prezentace FTP 3500 MB
Databáze MySQL 500 MB
PHP 5
Traffic neomezený / měsíc

BUSINESS
Cena měsíc / rok - 99,- / 1188,- (bez DPH)
Prostor celkem 15 GB
Webová prezentace 10 000 MB
Databáze MySQL 1 000 MB
PHP 5
Traffic neomezený

PREMIUM
Cena měsíc / rok - 150,- / 1 800,- (bez DPH)
Prostor celkem 25 GB
Webová prezentace FTP až 17 GB
Databáze MySQL až 2 GB
PHP 5
Traffic neomezený

Individuální řešení

Jestliže hledáte speciální požadavky, lze využít tarifu VIP balíček, který vychází z tarifu Premium.

Závěr

Služby hostingu Onebit je možné zcela nezávazně vyzkoušet na 60 dní. Na závěr snad můžu jen dodat, že webhosting Onebit vám skutečně sedne.

Diskuse k článku (3)


Rubriky

» Bezpečnost

» Grafika a foto

» Kancelář

» Komunikace

» Práce se soubory


Další stránky

» Finance

» SKNeT - tvorba internetových stránek

Copyright © 2007 - 2021 Software - Podmínky užívání - Kontakt