Software » Bezpečnost » Antivir Avira

Antivir Avira

Publikováno: 2. 2. 2010

Bezpečnost na internetu je vždy aktuální téma a tak by každý uživatel měl myslet na to, jak zabezpečit svá data a osobní údaje. Vhodným nástrojem by mohl být antivirový program Avira. Je jedním z antivirů, který se může chlubit spolehlivostí a navíc je zdarma, i když jen pro nekomerční využití

V základní verzi FREE Avira je zdarma pro domácnosti. Tato verze chrání před viry, červy a trojskými koni. Nově chrání také před spyware. FREE verze neumí kontrolovat e-mailové zprávy. Placené verze Premium obsahuje navíc ochranu e-mailů, adwaru, spywaru nebo phishingu. Komplexní řešení s názvem Premium Security Suite je vybaveno i osobním firewallem a dalšími užitečnými nástroji pro bezpečnost systému.

Nastavení Aviry je jednoduché i přesto, že program není lokalizován do češtiny. Nastavte si hlavně čas pravidelné aktualizace a pravidelnou kontrolu systému. Pro aktualizaci a kontrolu nastavte na čas, kdy bude počítač zapnutý, protože antivir bez pravidelných kontrol a aktualizací je k ničemu.

Pokud i přesto kontrola nebo update neproběhne, antivir vás upozorní na své hlavní obrazovce červeně zbarvenou ikonou s vykřičníkem. V tomto případě využijte možnost kontrolovat systém nebo aktualizovat antivir manuálně.

Informace o programu

Podporovaný jazyk - Angličtina
Licence - Freeware pro nekomerční využití
Operační systém - Windows
Domovská stránka - www.free-av.de

Diskuse k článku (0)


Rubriky

» Bezpečnost

» Grafika a foto

» Kancelář

» Komunikace

» Práce se soubory


Další stránky

» Finance

» SKNeT - tvorba internetových stránek

Copyright © 2007 - 2021 Software - Podmínky užívání - Kontakt