Software » Aktuality a informace » Angličtina – testy slovíček spuštěny

Angličtina – testy slovíček spuštěny

Publikováno: 14. 8. 2012

Na serveru Celkově.cz byla spuštěna aplikace, která umožňuje testovat a zdokonalovat znalost anglických slovíček. Testy jsou zdarma a není třeba se přihlašovat či registrovat. Spustit lze jak verzi Česko-anglických testů, tak i Anglicko-českých.

Spuštění testů je velmi jednoduché a navíc jsou automaticky generovány tak, aby se pořadí slovíček neustále měnilo. Tím je testování ztíženo, což je však ku prospěchu věci. Je známo, že pokud máme slovíčka napsaná pod sebou ve sloupci, snadno si jejich pořadí zapamatujeme a učení není tak efektivní. Zde, díky neustálé změně pořadí, se vytváří požadováná náročnost a tím i rychlejší učení.

To je umocněno ještě nutností zapisovat si řešení do formulářových polí, čímž si opět lépe pamatujeme použitá výrazy. U každého formulářového pole se nachází otazník, kde se při najetí myší nad něj objeví řešení testu. Dále si lze pro zapamatování výrazů spouštět jejich náhodné přehledy včetně překladů. K dispozici je abecední přehled a vyhledávání. Testy slovíček z angličtiny se jistě budou hodit především začátečníkům, kteří ještě nemají bohatou slovní zásobu, či lidem, kteří si potřebují osvěžit paměť a zachovat si stávající úroveň znalostí.

Diskuse k článku (0)


Rubriky

» Bezpečnost

» Grafika a foto

» Kancelář

» Komunikace

» Práce se soubory


Další stránky

» Finance

» SKNeT - tvorba internetových stránek

Copyright © 2007 - 2021 Software - Podmínky užívání - Kontakt