Software » Bezpečnost » Aktivace autorádia po zablokování pomocí kódu

Aktivace autorádia po zablokování pomocí kódu

Publikováno: 20. 7. 2014

Po vyjmutí ovládacího panelu či po odpojení od baterie se aktivuje zabezpečení, které vyžaduje zadání kódu. Ten zamezuje zneužití či další používání přístroje neoprávněnou osobou. Majitel může zprovoznit autorádio pomocí identifikační karty, kterou obdržel při nákupu a na které je vytištěn kód. Postup se vztahuje na starý typ rádia Škoda Grundig MS 201 a.

Po zapnutí rádia stiskneme tlačítko EXPERT a po zvukovém signálu se na displeji objeví expert. Za malý okamžik se objeví zpráva SAFE a po krátkém stisknutí tlačítka EXPERT se zobrazí čtyři pomlčky, na jejichž místo doplníme kód z karty. Tlačítky napravo zadáme kód. Jedničkou nastavíme první číslo kódu a tak pokračujeme až k číslu čtyři. Po zadání kódu ho potvrdíme tlačítkem EXPERT. K opuštění tohoto režimu stiskneme opět stejné tlačítko a vyčkáme na zvukový signál.

Jestliže někdo kód ztratil, musí navštívit servis, který je na odblokování vybaven. Tato služba však bude zpoplatněna. Zabezpečení přístroje můžeme i zrušit, ale to se nedoporučuje, protože v tom případě není autorádio žádným způsobem zabezpečeno pro další využívání při odcizení.

Diskuse k článku (0)


Související obsah

» MySQL nastavení hesla root

» Jak zjistit PUK kód u telefonu

Rubriky

» Bezpečnost

» Grafika a foto

» Kancelář

» Komunikace

» Práce se soubory


Další stránky

» Finance

» SKNeT - tvorba internetových stránek

Copyright © 2007 - 2021 Software - Podmínky užívání - Kontakt