Software » Aktuality a informace » A4Tech X7 500MP gaming

A4Tech X7 500MP gaming

Publikováno: 5. 1. 2014

Jak přibývá počet počítačů v domácnosti, někdy se zapomene na doplňky, jako jsou například podložky pod myš. Pak se musí neustále přesouvat od jednoho zařízení k druhému a znepříjemňuje to práci.

Není tedy nic jednoduššího, než navštívit odchod, ať už internetový nebo kamenný a vybrat si z široké nabídky na trhu. Nešlo o záměr koupit konkrétní produkt, ale pouze nějakou podložku pod myš. Po objednání v internetovém obchodě a rozbalení balíku však nastalo překvapení co se týká rozměrů. Byla totiž velmi velká. Po prvním překvapení však nakonec zavládlo spokojení s podložkou, u které opravdu nehrozí, že z ní myš sjede. Hodí se ke všemu, co potřebuje uživatel zabývající se např. programováním a vytvářením grafiky nebo hraním her. Dle výrobce je přímo určená pro hraní her, ale hodí se i pro jiné účely. Potíž by s ní snad mohli mít pouze ti, kteří nemají na tuto opravdu rozměrnou podložku místo.

A proč vlastně používat podložku. Protože je to lepší. Sice u moderních myší není podložka pro jejich funkčnost důležitá, ale kdo si zkusil rozdíl při jejím využívání a práce bez ní, jistě ocení výhod tohoto doplňku. Kurzor myši je klidnější, jsou vyráběny z materiálu, které jsou na práci s myší vhodnější než když je myš v kontaktu přímo se stolem či ubrusem a nehledě na to, že nečistoty nachytané na spodní část myši její funkci zhoršují.

A4Tech X7 500MP gaming splnila všechny kritéria pro dobrou práci s myší. Příjemný povrch, síla podložky, schopnost vyrovnat menší nerovnost pod ní a nakonec i rozměr splnily přesně to, co od podložky pod myš uživatel očekává. Sháníte-li opravdu velkou podložku pod myš a nechcete platit zbytečně mnoho peněz (okolo 145 Kč), pak podložka o rozměrech 437 x 400 x 3 jistě splní vaše očekávání.

Diskuse k článku (0)


Související obsah

» HDMI obraz z počítače na televizi

» Nastavení tiskárny pro ekonomický provoz

Rubriky

» Bezpečnost

» Grafika a foto

» Kancelář

» Komunikace

» Práce se soubory


Další stránky

» Finance

» SKNeT - tvorba internetových stránek

Copyright © 2007 - 2021 Software - Podmínky užívání - Kontakt