Software » Aktuality a informace

Provizní systémy

Publikováno: 8. 2. 2009

Každý majitel stránek se snaží svůj projekt co nejvíce zlepšovat a propagovat, a tak chce na svých stránkách alespoň něco vydělat. Jednou z možností jsou provizní systémy. Ty fungují tak, že si majitel stránek umístí kamkoli na web odkaz s koncovkou, která ho identifikuje jako zprostředkovatele uskutečněného obchodu...více »

Diskuse k článku (0)


Listička Seznamu pro Firefox 3

Publikováno: 5. 10. 2008

Seznam lištička - portál Seznam aktualizoval lističku pro Firefoxu 3. Kdo tedy čekal na aktualizaci tohoto rozšíření, může ho nyní bez problému nainstalovat i do trojkového Firefoxu.

Diskuse k článku (0)


Z internetu - Firefox 3 finální verze

Publikováno: 20. 6. 2008

Internetový prohlížeč Firefox verze 3 je dokončen a uvolněn ke stažení. Mozilla oznámila více než 15000 vylepšení prohlížeče, větší rychlost a bezpečnost. Hlavní body vylepšení ve Firefoxu 3 jsou:
1. Chytrý adresní řádek - označí zvýrazněným písmem vámi zadávané slovo z již navštívených stránek... více »

Diskuse k článku (0)


Z internetu - Spybot 1.5

Publikováno: 29. 4. 2008

V nové verzi spybotu 1.5 došlo k řadě změn. Především se zrychlila doba kontroly systému téměř o polovinu. Zvýšila se databáze škodlivých programů, k dispozici je nyní také rezidentní štít. Imunizaci je možné provést i pro prohlížeče Firefox a Opera... více »

Diskuse k článku (0)


Z internetu - Firefox 3 Beta 2

Publikováno: 29. 1. 2008

Jedna z nejočekávanějších událostí ve světě software je určitě připravované vydání nové verze firefoxu s pořadovým číslem 3. Vývojáři ohlašují ještě větší bezpečnost a více funkcí. Beta verze 2 obsahuje přibližně 900 vylepšení oproti předcházející beta verzi 1...více »

Diskuse k článku (0)


12 3

Rubriky

» Bezpečnost

» Grafika a foto

» Kancelář

» Komunikace

» Práce se soubory


Další stránky

» Finance

» SKNeT - tvorba internetových stránek

Copyright © 2007 - 2021 Software - Podmínky užívání - Kontakt