Software » Aktuality a informace

Nakupování online – úspora času i peněz

Publikováno: 17. 4. 2012

Nakupování na internetu má v oblibě stále více lidí. Není nutné se zbytečně obávat nebezpečí, pakliže se dodržují postupy pro bezpečné nakupování v internetových obchodech. Výhod, které nakupování online nabízí, je mnoho. Stačí vyjmenovat úspora času, výběr z většího sortimentu a v mnoha případech příznivější ceny, než v kamenných obchodech.

Diskuse k článku (0)


Počítačové hry, kdo a proč je hraje

Publikováno: 19. 2. 2012

Počítačové hry zná téměř každý. Někdo jimi opovrhuje, jiní je obhajují, ale hlavně je mnoho lidí hraje. Dá se říci, že byznys počítačové zábavy je jeden z nejvíce rozvíjejících se odvětví. Dokáží pobavit, naučit, ale někteří odborníci namítají, že i ovlivňují naše chování. Je to velice problematická záležitost a někdy je i možné, že v některých případech tomu tak skutečně je.

Diskuse k článku (0)


Hudba zdarma na YouTube a legálně

Publikováno: 19. 2. 2012

Hudbu lze poslouchat nejrůznějšími způsoby. Máte-li k dispozici připojení k internetu, není lepší volby, než využít známého serveru na sdílení videa Youtube. Svoboda volby poslouchat si co chci, možnosti spojovat si oblíbené skladby do svých seznamů videí. Rychlé vyhledávání, díky kterému lze nalézt oblíbeného interpreta či konkrétní píseň. Pro přehrávání je nutné nainstalovat si zásuvný modul prohlížeče Adobe Flash Player.

Diskuse k článku (0)


Kalendář v novém

Publikováno: 12. 2. 2012

Kalendář, kde si lze přehledně prohlédnout jednotlivé měsíce a zároveň slouží jako rozcestník nejrůznějších společenských, sportovních a dalších akcí, dostal nový vzhled. Navíc se kromě redesignu rozšířila i možnost vložit akci pro neregistrované. Akci lze jednoduše vložit pomocí formuláře.

Diskuse k článku (0)


Neskutečná pracovní doba

Publikováno: 24. 12. 2011

V poslední době jsem trochu více zanedbával své internetové projekty. Důvodů bylo několik, počínaje blížícími se vánocemi, investicí do nového počítače, navíc jsem musel změnit router, jelikož ten současný už nevyhovoval a zaroveň jsem musel připojit k internetu více počítačů.

Diskuse k článku (0)


Vyhledávání v záložkách již dostupné

Publikováno: 2. 9. 2011

Bylo provedeno další vylepšení v záložkách na stránkách Odkazy na web.cz. Jedná se o vyhledávání v samotných záložkách. Když je záložek hodně, můžete se v nich ztrácet, a tak se hodí rychlé hledání oblíbených odkazů.

Diskuse k článku (0)


Google Toolbar již nebude funkční ve Firefoxu

Publikováno: 28. 8. 2011

Oblíbené rozšíření od vyhledávače google nazvané lišta Google Toolbar, jenž poskytovalo mnoho funkcí od hledání, webové historie, překlad stránek, kontroly pravopisu a mnoho jiného, již nebude v prohlížeči Firefox od verze 5 a vyšší kompatibilní čili nebude funkční.

Diskuse k článku (1)


Úprava v záložkách

Publikováno: 27. 6. 2010

Na stránkách odkazynaweb.cz byla upravena služba se záložkami. Po přihlášení si na hlavní stránku lze přidat až padesát oblíbených odkazů setříděných dle kategorií, které si zvolil sám uživatel. více »

Diskuse k článku (0)


Konec prodeje Windows XP

Publikováno: 18. 1. 2010

Společnost Microsoft na svých stránkách oznámila ukončení prodeje úspěšného a oblíbeného operačního systému Windows XP. Chce jej nahradit novými verzemi Windows Vista a zvláště pak Windows 7... více »

Diskuse k článku (0)


Seznam spustí nový Sklik

Publikováno: 17. 1. 2010

Po roční práci na novém reklamním systému Sklik oznámil Seznam spuštění nové verze na dny 30. a 31. ledna 2010. V současnosti se dle sdělení vývojářů intenzivně odstraňují poslední chyby v systému... více »

Diskuse k článku (0)


1 2 3

Rubriky

» Bezpečnost

» Grafika a foto

» Kancelář

» Komunikace

» Práce se soubory


Další stránky

» Finance

» SKNeT - tvorba internetových stránek

Copyright © 2007 - 2021 Software - Podmínky užívání - Kontakt