Software » Aktuality a informace

Proč lidé hrají Travian

Publikováno: 15. 6. 2015

Travian je strategická online hra, ke které je potřeba pouze internetový prohlížeč v počítači, mobilu nebo tabletu. Hrát ji mohou tedy prakticky všichni, kdo jsou připojeni k internetu. Co ale hráče k této hře poutá, když na první pohled nemusí moc lákat?

Diskuse k článku (0)


Myš Bloody Gaming V7

Publikováno: 16. 2. 2014

Někomu vystačí obyčejná myš, jiní hledají produkty s různými funkcemi navíc a s lepšími vlastnostmi. Za necelých 500 korun lze pořídit myš od A4Tech pod názvem Bloody Gaming V7. Dle informací výrobce se jedná o herní drátovou myš s odezvou 1 ms, vysokou citlivostí až do 3200 dpi s možností nastavení, pro snímání je použita technologie HoleLESS umožňující pracovat na jakémkoliv povrchu. Má také paměť 160K pro uložení profilů, akceleraci 30G, rychlost snímání lze nastavit na 125 až 1000 Hz.

Diskuse k článku (0)


A4Tech X7 500MP gaming

Publikováno: 5. 1. 2014

Jak přibývá počet počítačů v domácnosti, někdy se zapomene na doplňky, jako jsou například podložky pod myš. Pak se musí neustále přesouvat od jednoho zařízení k druhému a znepříjemňuje to práci.

Diskuse k článku (0)


Novinky na Odkazy na web.cz

Publikováno: 8. 1. 2013

Došlo k dalším změnám a některým vylepšením pro uživatele stránek Odkazy na web. Pro někoho tyto změny sice nebudou tak pozitivní, především co se týká zveřejňování stránek v adresáři, ale vzhledem k vývoji situace na internetu byly nezbytné. Naopak pro běžného uživatele jsou změny velmi přínosné. Nejviditelnější odlišností, nápadnou na první pohled, je nový vzhled stránek, přičemž bylo zachováno umístění jednotlivých prvků tak, aby nikdo nemusel hledat odkazy navigace, na kterou byli všichni zvyklí.

Diskuse k článku (0)


E-mail od spammerů

Publikováno: 31. 12. 2012

Mnohým majitelům internetových stránek přišla výstraha, že jejich prezentace mohou poškodit počítače uživatelů. Jako odesílatel byla podepsána Eva Dvořáková, s největší pravděpodobností smyšlená osoba. Ta kromě upozornění o napadení stránek ve zprávě vybízí k prohlédnutí přílohy, kde by měl být dle zmíněné osoby snímek obrazovky s problémem.

Diskuse k článku (0)


TES V Skyrim – RPG pro náročné

Publikováno: 19. 9. 2012

Již páté pokračování veleúspěšné série The Elder Scrolls, tentokrát pod názvem Skyrim, je opět velmi žádaná a oblíbená hra. Rozsáhlý svět, plno questů, dějová linie a hlavně perfektní odreagování. To vše si lze dopřát v této hře.

Diskuse k článku (0)


HDMI obraz z počítače na televizi

Publikováno: 4. 9. 2012

Jak si zobrazit plochu monitoru na obrazovku televizoru bez zbytečného nastavování a používání mnoha kabelů? Řešení je jednoduché. Stačí k tomu televizi, počítač a kabel s technologií HDMI A. HDMI (High-Definition Multi-media Interface) totiž dokaze přenést zvuk i obraz a poskytne stejně pohodli při prohlížení multimediálních souborů, a to ve vysoké kvalitě.

Diskuse k článku (0)


Angličtina – testy slovíček spuštěny

Publikováno: 14. 8. 2012

Na serveru Celkově.cz byla spuštěna aplikace, která umožňuje testovat a zdokonalovat znalost anglických slovíček. Testy jsou zdarma a není třeba se přihlašovat či registrovat. Spustit lze jak verzi Česko-anglických testů, tak i Anglicko-českých.

Diskuse k článku (0)


Které hry stojí za to hrát

Publikováno: 25. 5. 2012

Jsou hry, které nestojí ani za tu námahu si je instalovat. Naopak jsou ale hry, které dokáží člověka takříkajíc pohltit. Každý má jiný oblíbený žánr, ale některé z nich bez ohledu na své zaměření, dokáží hráče připoutat na dlouhé hodiny ke svým počítačům. Pojďme se podívat, které z nich má smysl hrát a určitě zaujmou své fanoušky.

Diskuse k článku (0)


Promazání nefunkčních stránek

Publikováno: 18. 4. 2012

Jak bylo již dříve oznámeno, musí dojít k promazání nefunkčních stránek v adresáři Odkazy na web. Z důvodu přílišné náročnosti nelze provést kontrolu ručně, jelikož by to vyžadovalo práci v rozsahu několika desítek hodin, které by nikdo nezaplatil. Proto budou vymazány všechny stránky, které hlásí dlouhodobě kód chyby 404, ale také přesměrování.

Diskuse k článku (0)


1 23

Rubriky

» Bezpečnost

» Grafika a foto

» Kancelář

» Komunikace

» Práce se soubory


Další stránky

» Finance

» SKNeT - tvorba internetových stránek

Copyright © 2007 - 2024 Software - Podmínky užívání - Kontakt